"ЗЕЛЕНА КРАЇНА"  • 27.09.2021 09:55 давність новини: 30 дн.
Запрошуємо долучитись до створення лісів на Бориспільщині!
01 жовтня по 30 листопада Держлісагентство проводить громадську акцію «Створюємо ліси разом» в рамках виконання Програми Президента України «Зелена країна».
в ДП "Бориспільський лісгосп"в рамках Акції заплановано проведення ряду заходів з лісовідновлення, лісорозведення та озеленення населених пунктів, спрямованих на покращення комунікації з громадськістю, підвищення іміджу лісової галузі та виховання у підростаючого покоління шанобливого ставлення до природи.
До Акції приєднаються об’єднані територіальні громади на землях яких також заплановане створення нових лісів, з метою примноження зелених насаджень краю.
Повідомляємо, що 16 вересня напередодні дня працівника лісу голова Держлісагенства Юрій Болоховець анонсував супер-новину: вже цієї осені лісівники всієї країни розпочинають реалізацію програми Президента України “Зелена країна”.
Усі зацікавлені можуть ознайомитись із Планом заходів державних лісогосподарських підприємств Київського ОУЛМГ у рамках Акції Держлісагентства «Створюємо ліси разом» та взяти участь у Акції.
До участі в Акції з садіння молодих дерев запрошується учнівська та студентська молодь, представники органів влади, ОТГ, громадських організацій, громадськості та засобів масової інформації.
Перед початком заходу працівники лісогосподарських підприємств проведуть учасникам Акції інструктажі з техніки безпеки та технології садіння лісових культур, забезпечать їх садивним матеріалом та інвентарем для посадки сіянців.
Запрошуємо всіх охочих долучатися до заходів громадської Акції «Створюємо ліси разом» в рамках виконання Програми Президента України «Зелена країна»!