До уваги мисливців зареєстрованих в Київській області!  • 03.08.2021 07:00 давність новини: 2 р.
  • Категорія: Загальні новини
Рекомендуємо мисливцям заздалегідь оформити всі потрібні документи, щоб бути готовим до мисливського сезону та не створювати ажіотажу напередодні  його відкриття. Нагадуємо, що кожен мисливець зобов’язаний мати при собі документи на право полювання, а саме: – посвідчення мисливця; – щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання; – відстрільну картку; – дозвіл на право користування вогнепальною мисливською зброєю; – у разі використання під час полювання собак мисливських порід чи інших ловчих звірів і птахів, на них потрібно мати відповідний паспорт. Отримати посвідчення мисливця та щорічну контрольну картку обліку добутої дичини і порушень правил полювання можна в обласному управлінні лісового та мисливського господарства (м. Київ, вул. Святошинська, 30). Обмін щорічної контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання здійснюється в обласному управлінні з понеділка по четвер з 09-00 до 13-00 та з 14-00 до 17-00 години; в п`ятницю з 09-00 до 13-00 та з 14-00 до 16-00  години.  Для заміни контрольної картки необхідно:
  • стара контрольна картка
  • 2 проплачених квитанції квитанції (за контрольну картку, держмито)
Реквізити для сплати за обмін щорічної контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання можна знайти за посиланням: https://kyivlis.gov.ua/vydacha-kontrolnoyi-kartky-obliku-dobutoyi-dychyny-i-porushen-pravyl-polyuvannya Отримати інформацію щодо бміну щорічної контрольної картки обліку добутої дичини і порушень правил полювання можна, звернувшись на електронну адресу або за телефоном:  Щодо видачі Посвідчення мисливця: Прийом екзаменів проводиться з  понеділка по четверг  з 09-00 до 13-00 та з 14.00 до 17.00 години. Для здачі екзамену на посвідчення мисливця зареєстровані в Київській області мисливці повинні мати наступні документи:
  • Паспорт громадянина України (оригінал)
  • 2 кольорові фото 3х4
  • Ідентифікаційний код
  • Дозвіл на зброю (за наявності)
  • Участь в громадських мисливських організаціях (за наявності).
Екзаменаційні питання та реквізити для сплати за Посвідчення мисливця  можна знайти за посиланням: https://kyivlis.gov.ua/vydacha-posvidchennya-myslyvtsya